Po romantycznym wieczorze ukradł byłej partnerce auto i... rozbił je na ławce

Data dodania: 2018-09-14 14:21:50, mjs
Ostatnia aktualizacja 2018-09-14 14:23:08
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Po romantycznym wieczorze ukradł byłej partnerce auto i... rozbił je na ławce

Pewien mieszkaniec Olsztyna zapukał do drzwi swojej byłej partnerki. Po romantycznym wieczorze mężczyzna "pożyczył" od niej auto. Do nieświadomej niczego kobiety dzień później przyszli policjanci i powiadomili ją, że jej pojazd jest... rozbity.

Miłe spotkanie byłych kochanków zamieniło się w sprawę kryminalną. Romantyczną atmosferę zepsuli następnego dnia policjanci, którzy przyszli do 53-latki i zapytali ją, dlaczego jej volkswagen stoi rozbity przy ul. Żeglarskiej w Olsztynie.

Niczego nieświadoma kobieta przeszukała swoje rzeczy, w których nie znalazła kluczyków od samochodu. Wtedy poukładała w całość fragmenty układanki i zdała sobie sprawę, że za całą sytuacją może kryć się jej były partner. 53-latka wyznała funkcjonariuszom, że wieczorem zlitowała się nad eks chłopakiem i wpuściła go do mieszkania. Po romantycznym wieczorze 34-latek zganął kluczyki i odjechał w siną dal.

Mężczyzna nie zajechał jednak daleko, bo swą podróż w nieznane zakończył na ławce na ul. Żeglarskiej, gdzie rozbił kradzionego volkswagena.

34-latek został zatrzymany kilka godzin później i trafił do aresztu. Usłyszał zarzut kradzieży, do którego się przyznał. Jednak to nie koniec problemów 34-latka.

Po sprawdzeniu go w systemach okazało się, że mężczyzna ma dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów, a więszość swojego życia spędził za kratkami. Teraz ponownie stanie przed sądem, gdzie będzie się tłumaczył z kradzieży z włamaniem. Grozi mu za to kara do 10 lat więzienia. 34-latek poniesie też odpowiedzialność za złamanie zakazu sądowego.

Źródło: własne/KMP Olsztyn

Komentarze (3)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.