PlusLiga. ''Derby Północy'' ponownie dla Trefla Gdańsk [ZDJĘCIA]

Data dodania: 2019-02-10 20:27:07, kru
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
PlusLiga. ''Derby Północy'' ponownie dla Trefla Gdańsk [ZDJĘCIA]
Po ciekawym spotkaniu w hali Urania lepsi okazali się goście z Gdańska
Fot. Łukasz Kozłowski / Olsztyn.com.pl

Tylko jeden punkt zdobyli olsztyńscy siatkarze w spotkaniu z Treflem Gdańsk określanym jako "Derby Północy".

Ostatnie pięć spotkań zawsze kończyło się zwycięstwem gdańszczan. Niestety, podobnie było w niedzielny wieczór w hali "Urania", gdzie po pięciosetowym pojedynku triumfowali podopieczni Andrei Anastasiego.

Następne spotkanie Indykpol AZS Olsztyn rozegra w najbliższy piątek na wyjeździe z Chemikiem Bydgoszcz (godz. 17:30), natomiast we własnej hali olsztynianie zaprezentują w niedzielę, 24 lutego, w meczu z Asseco Resovią Rzeszów (godz. 17:30).

Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk 2:3 (25:20; 16:25; 18:25; 25:19; 11:15)

Indykpol AZS: Woicki, Andringa (11), Lux (14), Pietraszko (6), Zniszczoł (10), Hadrava (16), Żurek (libero) oraz Kańczok (3), Gil, Warda (4) i Urbanowicz (1)

Trefl Gdańsk: Janusz (2), Nowakowski (18), Niemiec (8), Mijailović (4), Schott (13), Muzaj (29), Olenderek (libero) oraz Hebda (7), Kozłowski i Jakubiszak

MVP: Piotr Nowakowski

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.