Piłkarze Warmii Olsztyn awansowali do IV ligi!

Data dodania: 2019-06-03 17:00:00, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Piłkarze Warmii Olsztyn awansowali do IV ligi!
Fot. KKS Warmia Olsztyn/Twitter

Piłkarze KKS Warmii Olsztyn mogą cieszyć się z dobrze wykonanej pracy. Klub, po zwycięskim meczu z Płomieniem Turznica, zanotował awans do IV ligi.

W niedzielnym meczu piłkarze KKS Warmia Olsztyn wygrali mecz z Płomieniem Turznica z wynikiem 5:1. To oznacza, że olsztyński klub zaliczył awans do forBET IV ligi.

Klub powstał w 1945 r. pod nazwą KKS Olsztyn. W 1949 r. został przemianowany na ZS Kolejarz Olsztyn. Obecna nazwa obowiązuje od 1967 r.

Piłkarze największy sukces odnieśli w 1952 r., gdy zajęli piąte miejsce w II lidzie oraz wicemistrzostwo Polski juniorów U-19 w 1967 r. Z kolei w sezonie 1995/1996 klub zdobył wojewódzki Puchar Polski.

Komentarze (4)

Dodaj swój komentarz

  • Kaktus 2019-06-03 22:07:37
    A dziki w Olsztynie biegają !!! Niech szanowny prezydent, coś z tym wreszcie zrobi !!! Bo może się zdarzyć, że i prezydent nadzieje się w centrum na odyńca, a ten może nie odpuścić. BRAWO WARMIA !!!
    Odpowiedz Oceń: 4 2 Zgłoś treść
  • Kod 2019-06-03 20:43:46
    Tyle huku o awans Warmii ale jeszcze inny klub awansowałi to duzo wczesniej ale O TYM już cisza bo nie z Łolsztyna.
    Odpowiedz Oceń: 0 5 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.