Pił piwo na ulicy i „opiekował się” małym dzieckiem

Data dodania: 2019-06-12 13:36:18, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Pił piwo na ulicy i „opiekował się” małym dzieckiem
Fot. SM Olsztyn

Wczoraj strażnicy miejscy, patrolując ulice, zauważyli mężczyznę, który pił piwo, a obok niego siedziało dziecko. 29-latek był agresywny i wulgarny. Nieodpowiedzialny ojciec trafił w ręce policji.

Do incydentu doszło wczoraj około godz. 20 na ul. 3 Maja w Olsztynie. Strażnicy miejscy zauważyli pijącego piwo mężczyznę. Przy nim siedziało małe dziecko. Gdy ten zauważył patrol, wyrzucił piwo.

29-latek, trzymając dziecko na rękach, był wulgarny i agresywny. Wyjaśnił, że trzeźwa matka jest w sklepie i ma zaraz wrócić. Jednak kobieta nie pojawiła się na miejscu. Mężczyzna nie miał też przy sobie telefonu i nie znał numeru do najbliższych. W związku z tym funkcjonariusze skierowali wniosek o ukaranie do sądu, a nieodpowiedzialny ojciec razem z dzieckiem został przekazany policji.

Źródło: własne/SM Olsztyn

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.