Pijany Ukrainiec wsiadł za kierownicę. Zatrzymał się na latarni

Data dodania: 2018-02-12 15:31:07, spk
Ostatnia aktualizacja 2018-02-12 15:54:20
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Pijany Ukrainiec wsiadł za kierownicę. Zatrzymał się na latarni

Za swoje zachowanie odpowie 29-letni obywatel Ukrainy, który wraz z trzema pasażerami jadąc z nadmierną prędkością stracił panowanie nad kierownicą, wpadł w poślizg i zatrzymał się dopiero na słupie oświetleniowym. Mężczyzna był pijany.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godziną 23:00. Tym razem patrol policji na ul. Limanowskiego zauważył, że osobowy ford focus uderzył w słup oświetleniowy. Policjanci natychmiast podbiegli do poszkodowanych aby udzielić im niezbędnej pomocy. Na szczęście nikt z czterech mężczyzn podróżujących autem nie odniósł żadnych obrażeń. Skończyło się jedynie na uszkodzonej latarni i pogiętej karoserii.

Ferelnym samochodem podróżowało czterech obywateli Ukrainy, a za kierownicą siedział 29-letni mężczyzna. W pewnej chwili funkcjonariusze od kierowcy auta wyczuli zapach alkoholu. Badanie alkomatem potwierdziło podejrzenia policjantów i wykazało ponad pół promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Funkcjonariusze ustalili, że do zdarzenia doszło w wyniku niedostosowania prędkości do warunków drogowych. 29-letni kierowca forda jadąc z nadmierną prędkością ul. Limanowskiego od Placu Bema w pewnej chwili stracił panowanie nad kierowanym pojazdem, zjechał na pobocze i uderzył w znajdujący się po prawej stronie drogi słup oświetleniowy.

Auto, którym podróżowali obywatele Ukrainy zostało zabezpieczone i odholowane na policyjny parking. Ze swojego zachowania 29-latek będzie musiał wytłumaczyć się przed sądem. Odpowie on za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości oraz za narażenie na niebezpieczeństwo innych uczestników ruchu drogowego.

 

Komentarze (4)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.