Pijany ojciec opiekował się dwójką małych dzieci

Data dodania: 2018-06-13 12:11:49, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Pijany ojciec opiekował się dwójką małych dzieci

Wczoraj (12 czerwca) policjanci z Barczewa dostali zgłoszenie, że pijany ojciec opiekuje się dwójką dzieci w wieku 5. i 7. lat. Po funkcjonariuszy zadzwoniła żona mężczyzyny, która w tym czasie była w pracy. Sprawa będzie miała zakończenie w sądzie rodzinnym.

Policjanci dostali zgłoszenie około godz. 21. Kobieta poinformowała dyżurnego, że dwójką ich dzieci opiekuje się nietrzeźwy ojciec. W czasie, gdy 26-latek zajmował się 5-latkiem i 7-latkiem ich matka była w pracy. Gdy wróciła do domu, zauważyła, że jej partner jest pijany i postanowiła zadzwonić po funkcjonariuszy.

Stróże prawa po przyjeździe na miejsce zbadali stan trzeźwości mężczyzny. Okazało się, że miał ponad 2 promile alkoholu we krwi. Na szczęście dzieciom nic się nie stało, ale policjanci sprawę skierują do Sądu Rodzinnego i Nieletnich, który zadecyduje o karze dla nieodpowiedzialnego ojca. Funkcjonariusze zbadają również, czy 26-latek swoim zachowaniem naraził dzieci na niebezpieczeństwo.

Źródło: KMP Olsztyn

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

  • gość 2018-06-13 21:07:02
    Mówcie ,co chcecie ,ale to niezła menda jest. Żeby donieść na własnego męża , że dzieciom nic się nie stało ? To chyba po prostu jej nie zaspokaja .No ale kto by chciał z taką mendą???
    Odpowiedz Oceń: 4 3 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.