Pijany mężczyzna na torach w stronę Jonkowa postawił służby na nogi

Data dodania: 2019-06-27 10:53:42, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Pijany mężczyzna na torach w stronę Jonkowa postawił służby na nogi
Zdjęcie ilustracyjne
Fot. Łukasz Kozłowski / Olsztyn.com.pl

Dziś rano doszło do nietypowej interwencji olsztyńskich służb. Pod Olsztynem pijany człowiek siedział na torach i stwarzał zagrożenie nie tylko dla siebie, ale i dla podróżnych.

Do nietypowej interwencji doszło dziś po godz. 10. Olsztyńskie służby otrzymały informację, że za granicą miasta, na torach w stronę Jonkowa, siedział pijany mężczyzna, który swoim zachowaniem stwarzał zagrożenie sobie i podróżnym.

Na miejsce natychmiast pojechała policja, Straż Ochrony Kolei i straż pożarna. Na szczęście po krótkiej chwili mężczyzna oddalił się od miejsca zdarzenia.

Komentarze (2)

Dodaj swój komentarz

  • werfgerfg 2019-06-28 13:17:30
    jak przyjechali, to juz go nie było? nie nawiązali z nim kontaktu? nawet wzrokowego? :-D
    Odpowiedz Oceń: 0 0 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.