Pijany kierowca pędził ul. Sielską na... komunię chrześniaczki

Data dodania: 2019-06-03 12:24:01, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Pijany kierowca pędził ul. Sielską na... komunię chrześniaczki

Kierowca hyundaia może mówić o wielkim pechu. Wczoraj mężczyzna został zatrzymany do kontroli drogowej, po tym jak pędził ul. Sielską z prędkością 114 km/h. Wtedy zaczęły się jeszcze większe problemy.

Wczoraj policjanci z olsztyńskiej drogówki zatrzymali do kontroli kierowcę hyundaia, który w terenie zabudowanym na ul. Sielskiej znacznie przekroczył prędkość. Mężczyzna pędził z prędkością 114km/h, podczas gdy w tamtym miejscu poruszać się można z prędkością do 50 km/h.

W trakcie kontroli wyszło na jaw, że mężczyzna ma 0,9 promila alkoholu we krwi. Okazało się również, że kierowca tego dnia miał urodziny i spieszył się na komunię do swojej chrześniaczki. Mężczyzna wkrótce poniesie konsekwencje za swoje nierozsądne zachowanie.

Komentarze (3)

Dodaj swój komentarz

 • Ryszard Ochódzki 2019-06-03 23:07:13
  Brawo Policja! Pijaków za kierownicą trzeba eliminować.
  Odpowiedz Oceń: 4 1 Zgłoś treść
 • Kudo 2019-06-03 13:58:20
  Był podpity zaryzykował i wpadł po co to rodmuhiwac trzeźwi gorzej jeżdżą niż niejeden pijany.w innych krajach jest 0,8 i nie ma problemu
  Odpowiedz Oceń: 2 16 Zgłoś treść
 • chwała dzielnym policjantom 2019-06-03 12:46:39
  Pomiar totalnie z dupy, zawyżający prędkość (poprzedzający pojazd "rośnie w oczach" w trakcie dokonywania pomiaru prędkości radiowozu)
  Odpowiedz Oceń: 1 10 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.