Pijany i bez odblasków szedł poboczem. Noc spędził w izbie wytrzeźwień

Data dodania: 2018-11-28 11:29:07, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Pijany i bez odblasków szedł poboczem. Noc spędził w izbie wytrzeźwień

Policjanci z drogówki podczas patrolowania ulic w pobliżu Dywit zauważyli idącego poboczem mężczyznę. Okazało się, że był on pijany, ledwo utrzymywał się na nogach i nie miał odblasków, czym stwarzał zagrożenie na drodze. Mężczyzna noc spędził w izbie wytrzeźwień.

Policjanci z drogówki, patrolując wieczorem al. Wojska Polskiego w Olsztynie zauważyli idącego poboczem w terenie niezabudowanym mężczyznę, który poruszał się chwiejnym krokiem i nie miał na sobie odblasków. W ten sposób stwarzał zagrożenie na drodze zarówno dla siebie, jak i innych uczestników ruchu.

Po jego zatrzymaniu okazało się, że mężczyzna z trudem może utrzymać się na nogach. W związku z tym funkcjonariusze zdecydowali, że najlepszym rozwiązaniem będzie przewiezienie go do izby wytrzeźwień.

Mężczyzna, gdy dojdzie do siebie zostanie przesłuchany. Zatrzymany prawdopodobnie oprócz rachunku za "nocleg" w ambulatorium, będzie musiał też zapłacić karę grzywny. Może zostać ukarany za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym i za poraszanie się po zmroku w terenie niezabudowanym bez wymaganych odblasków.

Źródło: własne/KMP Olsztyn

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.