Pijany ''chciał tylko przeparkować auto'', a uszkodził dwa kolejne

Data dodania: 2018-10-11 14:24:49, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Pijany ''chciał tylko przeparkować auto'', a uszkodził dwa kolejne
Fot. KMP Olsztyn/Twitter

Dziś nad ranem w Kortowie pewien mężczyzna próbował przeparkować swój samochód, jednak wyjeżdżając uszkodził dwa inne auta. Okazało się, że 34-latek był pijany. Zatrzymali go strażnicy uniwersyteccy, którzy zadzwonili po policję.

Policjanci około godz. 5:15 otrzymali zgłoszenie o pijanym kierowcy. Patrol natychmiast pojechał we wskazane miejsce. Okazało się, że na ul. Dybowskiego w Olsztynie 34-latek po wypiciu alkoholu postanowił pojeździć samochodem.

Mężczyzna wyjeżdżając z parkingu uderzył w dwa inne zaparkowane tam auta. Gdy strażnicy kortowscy to zauważyli, uniemożliwili mu dalszą jazdę i zadzwonili na policję. Funkcjonariusze po przyjeździe na miejsce zbadali trzeźwość kierowcy. Okazało się, że miał niemal 2 promile alkoholu we krwi.

Nieodpowiedzialny 34-latek tłumaczył się, że "chciał tylko przeparkować auto". Na szczęście nikomu nic się nie stało. Stróże prawa wykonali dokumentację powstałych szkód.

Wkrótce kierowca odpowie za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu. Grozi mu kara grzywny, ograniczenie wolności lub pozbawienie wolności do dwóch lat.

Źródło: własne/KMP Olsztyn

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.