Pijany 25-latek włamał się do auta na starówce. Wpadł na gorącym uczynku [WIDEO]

Data dodania: 2019-04-08 13:45:53, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Pijany 25-latek włamał się do auta na starówce. Wpadł na gorącym uczynku [WIDEO]
Fot. SM Olsztyn

Strażnicy miejscy zatrzymali 25-latka, który w miniony czwartek, 4 kwietnia, włamał się do jednego z samochodów zaparkowanych na ul. Staszica na olsztyńskim Starym Mieście. Mężczyznę zauważył operator monitoringu, który na miejsce wysłał patrol.

W czwartek w nocy operator monitoringu zauważył na kamerach podejrzanie zachowującego się mężczyznę. 25-latek szarpał za drzwi samochodu zaparkowanego na ul. Staszica w Olsztynie. Chwilę później udało mu się wyciągnąć szybę od strony kierowcy, po czym próbował wejść do środka pojazdu.

Operator monitoringu natychmiast wysłał na miejsce patrol straży miejskiej, który pełnił służbę w centrum miasta. Okazało się, że sprawca włamania był pijany. Mężczyzna trafił w ręce policji.

Źródło: własne/SM Olsztyn

Komentarze (3)

Dodaj swój komentarz

  • Kebab King 2019-04-09 11:52:53
    Pukałeś się chyba w czoło koniobijco
    Odpowiedz Oceń: 1 0 Zgłoś treść
  • maczo king brus li 2019-04-09 07:57:11
    na starówce robienie czegokolwiek to zły pomysł , keidys nad ranem pukałem panne w zgiełkach kamienicy i patrol staromiejski przyjechał zanim doszedłem. do tej pory jestem zły na nich.
    Odpowiedz Oceń: 1 1 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.