Data dodania: 2019-06-28 13:16

Monika Smolik

Pierwszy sparing Stomilu za nami. Kolejny już w sobotę [ZDJĘCIA]

Stomil rozegrał pierwszy sparing z Bałtiką Kaliningrad

W czwartek piłkarze Stomilu rozegrali pierwszy sparing przed sezonem 2019/2020. Olsztynianie pewnie wygrali z rosyjską Bałtiką Kaliningrad 3:1. Kolejny sparing "Duma Warmii" rozegra już w sobotę.

Wczoraj piłkarze Stomilu na stadionie w Lidzbarku Warmińskim zmierzyli się z Bałtiką Kaliningrad. Pierwszą bramkę w 41 minucie z rzutu karnego strzelił Szymon Sobczak. Z kolei w drugiej połowie meczu, nowy nabytek olsztyńskiego zespołu, Mateusz Cetnarski podwyższył wynik na 2:0.

Rosjanie natomiast swoją jedyną bramkę strzelili w 89 minucie, ale na odzew piłkarzy "Dumy Warmii" nie trzeba było długo czekać, bo chwilę później Artur Siemaszko wyprowadził kontrę i ustanowił wynik spotkania na 3:1.

Kolejny sparing Stomil rozegra już jutro o godz. 12 w Olsztynku. Ich przeciwnikiem będzie II-ligowy Znicz Pruszków.

Stomil Olsztyn: Piotr Skiba (46' Michał Leszczyński) - Janusz Bucholc (46' Wojciech Dziemidowicz), Jakub Moskakowski (46' Aleksander Kowalski), Rafał Remisz (46' Olek Tarasenko), Lukas Kubań - Mateusz Gancarczyk (46' Kamil Niewiadomski), Łukasz Jegliński (46' Koki Hinokio, 76' Błażej Szczepański), Paweł Głowacki (46' Waldemar Gancarczyk), Grzegorz Lech, (46' Mateusz Cetnarski) Bartłomiej Niedziela (46' Karol Landowski, 70' Filip Prochowski) - Szymon Sobczak (46' Artur Siemaszko).