Pieniądze wystawały z olsztyńskiego bankomatu. Wyciągnęła je i zaniosła na policję

Data dodania: 2017-12-08 14:54:16, spk
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Pieniądze wystawały z olsztyńskiego bankomatu. Wyciągnęła je i zaniosła na policję

Postawą godną naśladowania wykazała się 29-letnia mieszkanka Olsztyna, która znalazła pozostawione w bankomacie pieniądze i bez chwili zastanowienia odniosła je na policję.

To kolejne już takie zdarzenie na terenie miasta. Tym razem pieniądze wystawały z bankomatu przy ulicy Pstrowskiego. Około godziny 19.00 zauważyła je 29-letnia olsztynianka, która bez chwili zawahania wyjęła gotówkę i zaniosła na policję.

Policjanci ustalają właściciela pieniędzy.

Przypomnijmy, w październiku tego roku podobne zdarzenia miały miejsce w bankomacie przy ulicy Dworcowej i Partyzantów. W obu przypadkach pieniądze wystające z bankomatów przynieśli na policję uczciwi mieszkańcy Olsztyna.

Komentarze (4)

Dodaj swój komentarz

 • Krzyszyof 2017-12-09 13:42:59
  Po 30 sekundach bankomat wciągnąłby pieniądze i osoba roztargniona otrzymałaby je z powrotem na konto. A w takiej sytuacji nie będzie miała pojęcia, że ma ich szukać na policji. Ja bym poczekał około minuty aby bankomat je zabrał, a jeżeli by tego nie zrobił dopiero wówczas zniósł bym je na policję albo do banku, do którego przynależy bankomat.
  Odpowiedz Oceń: 5 0 Zgłoś treść
 • xnx 2017-12-08 19:21:01
  Pełen szacun dla takiej postawy
  Odpowiedz Oceń: 8 2 Zgłoś treść
 • ss 2017-12-08 18:06:00
  bo tacy powinniśmy być, a nie jak plebs na benefitach
  Odpowiedz Oceń: 9 1 Zgłoś treść
 • Roman1123 2017-12-08 16:43:28
  Brawo godna postawa
  Odpowiedz Oceń: 8 2 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.