Akcja strażaków w centrum miasta. Co się stało? [WIDEO]

Data dodania: 2019-06-11 12:59:53, kac
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Akcja strażaków w centrum miasta. Co się stało? [WIDEO]
Strażacy nie zlekceważyli zadymienia w mieszkaniu. Na miejsce skierowali trzy zastępy
Fot. Michał Stopierzyński / Olsztyn.com.pl

We wtorek po godz. 12 w mieszkaniu na 2. piętrze kamienicy przy ul. 1 Maja w Olsztynie doszło do zadymienia. Do akcji pojechały trzy zastępy straży pożarnej.

Strażacy działali szybko. W kilka minut dojechali na miejsce. Jak się okazało, powodem zadymienia mieszkania na 2. piętrze w kamienicy był rozpalony piec, który... znajdował się w mieszkaniu na parterze. Strażacy wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Nikomu nic się nie stało, mieszkańcy zostali ewakuowani. Powiadomiliśmy nadzór budowlany. Jest za wcześnie na jakiekolwiek ustalenia. Być może przyczyną była wadliwa instalacja – tłumaczy Sławomir Filipowicz, oficer prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Olsztynie.

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.