Petru w Olsztynie: ''Nie damy PiS-owi wypchnąć się z Europy''

Ostatnia aktualizacja 2017-03-20 09:53:25, ol
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Petru w Olsztynie: ''Nie damy PiS-owi wypchnąć się z Europy''
Fot. Łukasz Kozłowski / Olsztyn.com.pl

Lider Nowoczesnej, Ryszard Petru odwiedził Olsztyn, by zaapelować o udział obywateli w manifestacji i marszu, który zaplanowano na 25 marca w Warszawie. Manifestacja odbędzie się pod hasłem #KochamCięEuropo.

Lider Nowoczesnej w miniony weekend wizytował w Elblągu i Olsztynie, gdzie zachęcał do udziału w proeuropejskiej manifestacji, którą zaplanowano z okazji 60. rocznicy podpisania Traktatów Rzymskich.

Manifestacja pod hasłem #KochamCięEuropo rozpocznie się o godzinie 12.00 na warszawskim Placu na Rozdrożu.

Jak zapowiedział Petru, manifestacja będzie nie tylko uroczystością wspominającą wydarzenie dające podwaliny integracji europejskiej, ale również będzie świadectwem poparcia obywateli dla obecności Polski w Unii Europejskiej.

- Chcemy pokazać, że PiS nie nie reprezentuje suwerena, a naród polski jest proeuropejski i żadnemu PiS-owi nie damy się z Europy wyprowadzić – mówił lider Nowoczesnej.

Komentarze (6)

Dodaj swój komentarz

 • zetas 2017-03-23 10:32:47
  A kobiety w mini szczują Ryska, ciekawe czy bzyknoł po konferencji
  Odpowiedz Oceń: 0 0 Zgłoś treść
 • korek1 2017-03-20 18:03:18
  Król idiotów.
  Odpowiedz Oceń: 4 3 Zgłoś treść
 • dębek 2017-03-20 11:25:18
  Rysio nie mógł nie być sobą - gdy przemawiał na temat Olsztyna, wspomniał o "stolicy Podlasia" ;)
  Odpowiedz Oceń: 17 2 Zgłoś treść
 • Don 2017-03-20 10:58:23
  Myślę, że ostatnio modne hasła w stylu "lewacki" nie wszyscy w pełni rozumieją, a myślę że często też używane są w złym kontekście. Poza tym nie wyobrażam sobie aby Polska miała opuścić Unię Europejską, a tym samym zmniejszyć swoje bezpieczeństwo i potencjał (chociażby) ekonomiczny oraz rynkowy. Rozumiem, że fajnie krzyczeć, że Europa jest "be", ale chyba większość przyzna że swobodne podróżowanie po niej, fundusze unijne, otwarte rynki to jest coś z czego chętnie się korzysta i co w ostatnich latach pozwala Polskę zmieniać. Widać to mocno w Olsztynie również.
  Odpowiedz Oceń: 3 9 Zgłoś treść
 • Bizon123 2017-03-20 09:55:48
  Wypchnąć z Europy ? Swetru przecież od zawsze w niej jesteśmy chyba że chodzi o zgniłą Europę Zachodnią gdzie rządzi lewactwo i lewackie pomysły które już doprowadziły ten rejon do katastrofy multi kulti i to z tej Europy trzeba Polskę jak najszybciej ewakuować a to jest pomocą dla niej i ratunkiem przed rakiem jaki zżera zachód.
  Odpowiedz Oceń: 13 8 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.