Pędził ulicami Olsztyna i uderzył w latarnię. Dwie pasażerki ranne [FILM]

Data dodania: 2018-08-09 14:02:56, mjs
Ostatnia aktualizacja 2018-08-09 14:08:24
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Pędził ulicami Olsztyna i uderzył w latarnię. Dwie pasażerki ranne [FILM]
Fot. KMP Olsztyn

27-letni kierowca jeepa grand cherokee szarżował po ulicach Olsztyna. Jednak swoją zbyt szybką jazdę zakończył na przydrożnej latarni. Dwie pasażerki, jadące z mężczyzną, trafiły do szpitala, a nierozsądny kierowca stracił prawo jazdy. Policjantom w schwytaniu sprawcy pomogły kamery ITS.

Wczoraj (8 sierpnia) kilkanaście minut po godz. 22 27-letni kierowca jeepa jechał ul. Krasickiego od strony ul. Wańkowicza w Olsztynie i podczas zbyt szybkiej jazdy na łuku drogi w lewo zjechał na prawą stronę jezdni, stracił panowanie nad samochodem, a następnie uderzył w latarnię. Siła uderzenia była tak duża, że auto po zderzeniu wylądowało na ulicy i zablokowało lewy pas jezdni.

Dwie pasażerki pojazdu w wieku 25. i 28. lat zostały ranne i trafiły do szpitala. Na szczęście nie odniosły poważnych obrażeń. Ze względu na rangę wykroczenia, policjanci nie ukarali nieostrożnego kierowcy mandatem, ale skierowali sprawę do sądu. 27-latek stracił również prawo jazdy. Mężczyzna odpowie za spowodowanie realnego zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Źródło: własne/KMP Olsztyn

Komentarze (6)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.