Owinął się w koc i wybrał się pieszo z Bartoszyc do Olsztyna

Data dodania: 2019-01-10 12:31:15, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Owinął się w koc i wybrał się pieszo z Bartoszyc do Olsztyna

W nietypowej interwencji brali udział bartoszyccy policjanci. Funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie, że trasą Bartoszyce-Samolubie szedł pieszy bez odblasków. Okazało się, że był to student, który spóźnił się na autobus do Olsztyna, więc z Bartoszyc do domu wybrał się pieszo.

Wczoraj (9 stycznia) około godz. 23:40 bartoszyccy policjanci dostali zgłoszenie o idącym trasą Bartoszyce-Samolubie pieszym bez odblasków. Kilka osób zadzwoniło z informacją, że na drodze K-51 ktoś idzie w sukience i może potrzebować pomocy.

Na miejsce pojechał patrol policji. Przed miejscowością Samolubie funkcjonariusze zauważyli mężczyznę, który, jak się okazało, był owinięty w koc. Zmarznięty 20-latek wyjaśnił, że jest studentem i mieszka w Olsztynie, ale był u dziewczyny i spóźnił się na ostatni autobus. A że było zimno, zaszedł więc do marketu i kupił koc.

W związku z tym, że był mróz, a student do domu miał jeszcze daleko, policjanci postanowili odwieźć go do jego matki, mieszkającej w gminie Sępopol.

Za brak odblasków młody mężczyzna dostał pouczenie. 20-latek zobowiązał się do ich noszenia w przyszłości.

Źródło: własne/KWP Olsztyn

Komentarze (2)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.



Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.