Ostatnie pożegnanie olsztyńskiej triathlonistki. Magdalena Mielnik spocznie na cmentarzu w Dywitach

Data dodania: 2017-11-13 12:06:45, red
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Ostatnie pożegnanie olsztyńskiej triathlonistki. Magdalena Mielnik spocznie na cmentarzu w Dywitach

Dziś odbędzie się pogrzeb zmarłej w ubiegłym tygodniu 26-letniej, olsztyńskiej triathlonistki Magdaleny Mielnik. Zawodniczka zostanie pochowana na cmentarzu komunalnym w Dywitach.

Magdalena Mielnik swoją przygodę z triathlonem rozpoczęła w 2007 roku, a już rok później dołączyła do kadry narodowej. Na swoim koncie miała między innymi tytuł Mistrzyni Europy w Aquathlonie 2014 oraz dwa tytuły Młodzieżowej Mistrzyni Polski w Triathlonie z 2014 roku.

Od 2015 roku walczyła o start na igrzyskach w Rio. Niestety nie udało jej się uzyskać kwalifikacji.

W ostatnim czasie Magda oficjalnie przyznała się do problemów ze zdrowiem psychicznym. Dziewczyna przeszła poważne załamanie nerwowe.

W sierpniu tego roku olsztyńska triathlonistka przyznała, że wraca do formy i sportu.

Niestety 7 listopada przegrała walkę ze swoją chorobą. Miała 26 lat.

Dziś odbędzie się pogrzeb zawodniczki. O godzinie 13:15 nastąpi wyprowadzenie ciała z kaplicy przy ulicy Poprzecznej do kościoła św. Józefa. Magdalena Mielnik zostanie pochowana na cmentarzu komunalnym w Dywitach.

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.