Olsztyński poseł opowiada o swojej trudnej niedzieli bez handlu. W jego domu zabrakło... mleka

Data dodania: 2018-03-13 09:14:34, red
Ostatnia aktualizacja 2018-03-13 09:15:35
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Olsztyński poseł opowiada o swojej trudnej niedzieli bez handlu. W jego domu zabrakło... mleka
Posłowie PO: Anna Wasilewska i Janusz Cichoń
Fot. archiwum Olsztyn.com.pl

Olsztyńscy działacze PO cyklicznie zwołują konferencje prasowe, by punktować działania partii rządzącej. Tym razem podczas spotkania z dziennikarzami krytykowano zakaz handlu w niedzielę. Poseł Cichoń podzielił się nawet prywatną opowieścią o tym, jak w niedzielny poranek zabrakło w jego domu mleka.

Krytyka wobec działań partii rządzącej to główny element polityki opozycji. Posłowie PO z Olsztyna regularnie zwołują konferencje, by na bieżąco komentować działania Prawa i Sprawiedliwości. Tym razem poseł Cichoń i posłanka Wasilewska poruszyli między innymi temat zakazu handlu w niedzielę. Opozycja złożyła do laski marszałkowskiej projekt ustawy o wycofanie wprowadzonych ograniczeń.

Poseł Cichoń twierdzi, że na zakazie handlu w niedzielę tracą nie tylko przedsiębiorcy, ale także studenci i emeryci, dla których weekendowa praca była ważnym źródłem dochodu.

Poseł opowiadając o trudnej niedzieli bez handlu opowiedział dziennikarzom o tym, jak w jego domu zabrakło mleka i musiał wybrać się na stację benzynową by kupić niechciane mleko UHT. Cichoń uznał, że na własnej skórze odczuł jak ogranicza się jego wolność.

- To kolejny pomysł ograniczenia wolności Polaków. Skutki tego odczujemy w dłuższej perspektywie. Odczują to również przedsiębiorcy w naszej strefie przygranicznej, zakupy w niedzielę robili u nas Rosjanie – mówił Cichoń.

Przypomnijmy, w tym miesiącu zakupy będzie można zrobić w niedzielę 25 marca.

Dojna zmiana w liczbach

Dziś trzy tematy na naszej konferencji prasowej. Zapraszam do obejrzenia i dyskusji: 1. Zakaz handlu w niedzielę 2. Dojna zmiana w liczbach - nagrody i premie 3. Ustawa degradacyjna #OtwórzcieSklepy #KupujeKiedyChce

Opublikowany przez Janusz Cichoń na 12 marca 2018

Komentarze (24)

Dodaj swój komentarz

 • xnx 2018-03-14 09:49:03
  Za to w moim domu nie zabrakło mamy która nie musiała pracować w niedzielę no już takiej debilnej opowieści w życiu nie słyszałem zwykły błazen z tego pana posła
  Odpowiedz Oceń: 3 0 Zgłoś treść
 • Krzys61 2018-03-14 06:31:56
  Właśnie tak wygląda prawdziwy idiota
  Odpowiedz Oceń: 6 0 Zgłoś treść
 • PO 2018-03-13 21:47:54
  Straszne rzeczy lepiej niech ludzie trwają na nierobów z PO
  Odpowiedz Oceń: 3 0 Zgłoś treść
 • dobroczynek 2018-03-13 21:00:09
  Napewno mleko pił razem z Mironem.Nic dziwnego,że zabrakło. Dobrze,że na stacji było.
  Odpowiedz Oceń: 7 1 Zgłoś treść
 • korek1 2018-03-13 20:35:47
  Pan Cichoń niech sobie otworzy sklep prywatnie wtedy nic mu nie zabraknie a przy okazji POpracuje w niedzielę a jak gapa to został bez mleka.
  Odpowiedz Oceń: 9 1 Zgłoś treść
 • koleś 2018-03-13 20:08:50
  siebie mógł wydoić !!! Faktycznie to może szukał czegoś nakaca
  Odpowiedz Oceń: 6 1 Zgłoś treść
 • Tomeks 2018-03-13 19:21:44
  PO wróć, przez tych pisiorów nie mogę drukować faktur z których miałem vat bo wiadomo z czegoś żyć trzeba. Teraz sklepy musiałem zamknąć mimo że mam sprzedawczynie na umowę zlecenia. 4 leasingi do spłacenia, kredyt, 4 autka polisy, zaległe wypłaty, zadłużenie w zusie i us... ja się pytam jak żyć, z czego mam to spłacać.
  Odpowiedz Oceń: 4 2 Zgłoś treść
 • Olo 2018-03-13 19:15:54
  Z tego co czytam, to w niedzielę był armagedon... koniec świata... znowu przegapiłem i nawet zakupy robiłem w osiedlowym sklepie bo gdy fajki się skończą, to nie ma znaczenia dzień tygodnia.
  Odpowiedz Oceń: 3 0 Zgłoś treść
 • Na pohybel po 2018-03-13 18:54:06
  Błazny z P rzestępczej O rganizacji. Jakie jeszcze wyżyny kompromitacji osiągną??? Zaczynam wierzyć,że w Polsce na prawdę przydałaby się wojna domowa. Problem takich mend z PO, Nowośmiesznej itp podejrzewam,iż baaaardzo szybko byśmy rozwiązali......
  Odpowiedz Oceń: 3 1 Zgłoś treść
 • dobroczynek 2018-03-13 18:12:35
  Panie Pośle,kupił pan mleko?Jeżeli nie to zapieprzaj pan do jakiegoś dyskontu. Teraz wszystkie są otwarte.
  Odpowiedz Oceń: 4 0 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.