Olsztynianin piąty w Rajdzie Dakar

Data dodania: 2010-01-05 10:02:25, Natalia
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Olsztynianin piąty w Rajdzie Dakar

Po trzech etapach Rajdu Dakar samochodowy zespół ORLEN Team: Krzysztof Hołowczyc i Jean-Marc Fortin zajmuje wysokie piąte miejsce w klasyfikacji generalnej. Przed zawodnikami jeszcze dwa tygodnie zmagań.

Ubiegłoroczny Rajd Dakar i wysokie końcowe piąte miejsce zespołu w składzie Krzysztof Hołowczyc i Jean-Marc Fortin sprawiły, że wzrosły oczekiwania polskich kibiców, którzy w tym roku mają nadzieję na jeszcze lepszą lokatę olsztynianina.

Trzy z piętnastu etapów Rajdu Dakar już za nami, a polski rajdowiec zajmuje wysokie piąte miejsce w klasyfikacji generalnej. W pierwszym z odcinków samochodowy zespół ORLEN Team przekroczył metę jako siódmy, niestety kolejny etap nie był szczęśliwy dla polskich zawodników. Zarówno Krzysztof Hołowczyc, jak i motocyklista Jakub Przygoński wypadli z czołowej dziesiątki i zajęli 12 pozycje. W kolejnym etapie, pomimo znacznej skali trudności odcinka, Krzysztof Hołowczyc i Jean-Marc Fortin zaprezentowali świetną jazdę i dojechali na metę z ósmym czasem, co pozwoliło im awansować na piątą pozycję w klasyfikacji generalnej.

Przed polskimi zawodnikami jeszcze dwa tygodnie zmagań.

 

 

Źródło: własne/ Informacja prasowa zespołu ORLEN Team/ Zdjecie: www.orlenteam.pl

Komentarze (2)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.