Olsztyn Green Festival 2018: Kortez, Bitamina i artyści projektu Alboinaczej 2

Ostatnia aktualizacja 2018-05-15 12:46:29, red
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Olsztyn Green Festival 2018: Kortez, Bitamina i artyści projektu Alboinaczej 2

Kolejni artyści wypełniają line-up tegorocznego Olsztyn Green Festivalu. Na scenie nad jeziorem Ukiel zobaczymy artystów projektu Alboinaczej 2: Justyna Święs, Grammatki, Monika Borzym, czy Ten Typ Mes.

Line-up kolejnej edycji Olsztyn Green Festivalu jest już niemal gotowy. W tym roku na scenach nad jeziorem Ukiel usłyszmy między innymi takich artystów jak Brodka, Ralph Kaminski, COMA, Otsochodzi, nixes, Pola Rise, L.U.C + goście specjalni, Grubson, Natalia Nykiel, król, Arkadiusz Jakubik, Rosalie, Bisz/Radex.

Dziś wiadomo też, że do tej ekipy dołączy wyczekiwany przez olsztynian Kortez. Na scenie nad jeziorem Ukiel wystąpi również Bitamina.

To jednak nie wszystko. Olsztyński ''zielony festiwal'' uświetni również występ artystów projektu Albo inaczej 2. Projekt ten to interpretacja rapowej klasyki w wykonaniu wokalistów młodego pokolenia. W Olsztynie wystąpią: Grammatik, Ten Typ Mes, Monika Borzym, Justyna Święs i Ralph Kaminski.

Przypomnijmy, Olsztyn Green Festival (17-18 sierpnia) to nie tylko dwa dni doskonałych koncertów na scenach nad jeziorem Ukiel. To również strefa food-trucków z jedzeniem z całego świata, jedyna w Polsce strefa z fashion truckami, strefa dzieci, ale także mnóstwo wydarzeń towarzyszących, propagujących ekologię i zdrowy tryb życia.

Bilety na Olsztyn Green Festival dostępne w empiku i na ebilet.pl

Bilet 1-dniowy - 55 zł
Karnet 2-dniowy - 85 zł

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze