Odrobina Green Festivalu na olsztyńskiej starówce

Data dodania: 2018-08-10 11:00:52, red
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Odrobina Green Festivalu na olsztyńskiej starówce

Olsztyńskie Lato Artystyczne i Olsztyn Green Festival łączą siły. Organizują prolog ''zielonego festiwalu'' na olsztyńskiej starówce.

Organizatorzy Olsztyńskiego Lata Artystycznego i Olsztyn Green Festivalu organizują koncert, który będzie swoistym wstępem do dwudniowego zielonego festiwalu nad jeziorem Ukiel.

Na scenie staromiejskiej wystąpi Mikromusic.

- Nie przypadkiem zespół stał się jednym z najlepiej rozpoznawalnych polskich składów z pogranicza avant popu i alternatywy. Nastrojowe i klimatyczne granie, delikatny głos Natalii Grosiak, niebanalne teksty i wyjątkowe poczucie humoru sprawiły, że Mikromusic szturmem wdarło się do pierwszej ligi krajowej muzyki. Dziś liczba odsłon teledysków grupy na YT liczona jest w milionach, a najnowszy album zespołu „Tak mi się nie chce” uzyskał nominację do Fryderyków w kategorii „Alternatywna Płyta Roku” - zapowiadają organizatorzy.

Koncert odbędzie się 16 sierpnia o godzinie 19.00 na scenie staromiejskiej. Wstęp darmowy.

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.