Od poniedziałku kolejne utrudnienia w ruchu. Tym razem przez budowę obwodnicy [SCHEMAT]

Data dodania: 2018-07-13 15:30:48, mjs
Ostatnia aktualizacja 2018-07-13 15:34:30
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Od poniedziałku kolejne utrudnienia w ruchu. Tym razem przez budowę obwodnicy [SCHEMAT]
Fot. GDDKiA Olsztyn

Od poniedziałku (16 lipca) zostanie zamknięta droga powiatowa na odcinku Ostrzeszewo - Klebark Mały. Dla kierowców zostaną zorganizowane objazdy lokalnymi drogami.

W poniedziałek (16 lipca) kierowcy ponownie będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Około godz. 9 rano zostanie zamknięta droga powiatowa DP1464N na odcinku Ostrzeszewo – Klebark Mały. Wszystko za sprawą budowy drugiego odcinka obwodnicy Olsztyna.

Kierowcy będą zmuszeni poruszać się drogami lokalnymi. Do Klebarka Małego i Klebarka Wielkiego dojedziemy drogą: Klewki - Biedówno - Klebark Wielki. Z kolei do Ostrzeszewa bez zmian dostaniemy się aleją Piłsudskiego.

Utrudnienia w ruchu na tym odcinku będą trwały do 31 sierpnia.

Fot. GDDKiA Olsztyn

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.