Oceń komfort poruszania się po mieście

Data dodania: 2016-04-27 10:23:55, ol
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Oceń komfort poruszania się po mieście

„Pieszy w mieście” czyli ocena komfortu i bezpieczeństwa poruszania się po Olsztynie to pierwsze konsultacje, które zostaną zebrane w ramach testowanej przez olsztyński urząd miasta platformy konsultacyjnej "W Dialogu".  

- Zanim rozpoczniemy testowanie platformy, zapraszamy do komentowania materiałów, które tam zamieściliśmy - zachęca Aneta Szpaderska, dyrektor Biura Komunikacji i Dialogu Obywatelskiego. Zależy nam na Państwa wsparciu i dostępności informacji, aby żaden mieszkaniec nie czuł się wykluczony z możliwości wniesienia wkładu do mających się odbyć dyskusji.

Projekt „W Dialogu” został przygotowany przez konsorcjum w składzie: Uniwersytet Warszawski, Politechnika Warszawska, Związek Miast Polskich, Polskie Forum Osób Niepełnosprawnych, Fundacja Wolnego i Otwartego Oprogramowania oraz Studio Promocji MIT. To zbiór narzędzi internetowych, które mają wspierać dobre planowanie i przejrzystość procesu konsultacji społecznych. 

Aby efektywnie je wykorzystać potrzeba współpracy z mieszkańcami i dlatego już dziś zachęcamy Państwa do aktywnego uczestnictwa w projekcie. 

Aby skomentować materiały, należy:

Zarejestrować się na platformie internetowej „W Dialogu”, testo.dialog.ii.pw.edu.pl/citizen,

Dołączyć do komentowania materiałów.

Aby dowiedzieć się, jak działa platforma można skorzystać z krótkich filmów instruktażowych. Linki do nich są dostępne po wejściu na panel mieszkańca. Pierwsza runda komentowania materiałów zakończy się 8 maja. 
W przypadku pytań technicznych dotyczących platformy pytania można kierować do zespołu „W Dialogu” na adres email: wdialogu@uw.edu.pl.

Ostateczne terminy dyskusji zostaną podane po przygotowaniu ostatecznej wersji materiałów informacyjnych. Więcej o projekcie na www.wdialogu.uw.edu.pl

Źródło: UM Olsztyna

Na kogo zagłosujesz w nadchodzących wyborach do Parlamentu Europejskiego?

  • + KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA, PO, PSL, SLD, .N, ZIELONI
  • + KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY
  • + KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
  • + KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM – PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS
  • + KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  • + KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.