Obwodnica Olsztyna. Montują ekrany akustyczne

Data dodania: 2018-12-04 12:42:25, red
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Obwodnica Olsztyna. Montują ekrany akustyczne

Prace wykończeniowe przy budowie obwodnicy Olsztyna. W najbliższy czwartek i piątek wykonawca drugiego jej odcinka będzie montował ekrany akustyczne.

Wykonawca drugiego odcinka obwodnicy Olsztyna szykuje się do pracy przy montażu ekranów akustycznych. Prace prowadzone będą 6 i 7 grudnia na trasie DK16 przy skrzyżowaniu z Wójtowem. Jak informuje wykonawca, w trakcie wykonywania robót wprowadzony będzie ruch wahadłowy. Prace, a co za tym idzie utrudnienia w ruchu, rozpoczynać się będą już około godziny 6.00 rano. Wykonawca szacuje, że prace potrwają około 10 godzin.

Przypomnijmy, droga w ramach zadania drugiego, a więc odcinek Olsztyn Wschód - Olsztyn Południe, zostanie oddana pod koniec tego roku. Wykonawcą jest firma Budimex. Droga zlokalizowana będzie na terenie Olsztyna i gmin: Stawiguda, Purda, Barczewo i ominie miasto od południowego wschodu. Przebiegać będzie od drogi S51 w sąsiedztwie miejscowości Tomaszkowo poprzez okolice miejscowości Bartążek, Szczęsne, Klebark Mały do drogi nr 16 na wysokości ogródków działkowych na Wójtowej Roli.

Komentarze (5)

Dodaj swój komentarz

 • bigos 2018-12-05 11:41:29
  zastanawiam się, po co tam te ekrany? nie ma zabudowy mieszkalnej miliony poszły w błoto
  Odpowiedz Oceń: 2 0 Zgłoś treść
 • kasakasa 2018-12-05 10:30:57
  niedawnobyła informacja że oddadzą na początku grudnia (na marginesie kolejny termin juz kilka razy przesuwany)
  Odpowiedz Oceń: 2 1 Zgłoś treść
 • Still 2018-12-04 16:47:17
  Ciekawe skąd takie nieprawdziwe informacje o oddaniu odcinka... Ciągle mylicie terminy z pierwszego i drugiego odcinka, ale po co to sprawdzić, co nie?
  Odpowiedz Oceń: 5 2 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.