Obwodnica Olsztyna: Utrudnienia w ruchu przed przejazdem kolejowym w Klewkach

Data dodania: 2017-03-21 08:23:16, ol
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Obwodnica Olsztyna: Utrudnienia w ruchu przed przejazdem kolejowym w Klewkach

Wykonawca drugiego z etapów budowy obwodnicy Olsztyna przechodzi do realizacji dalszej części projektu. A to oznacza, że już od środy przed przejazdem kolejowym w Klewkach będą występować czasowe utrudnienia w ruchu.  

Wykonawca obwodnicy Olsztyna w ciągu DK 51 poinformował, że od środy 22 marca na drodze DK53 przed przejazdem kolejowym w miejscowości Klewki, mogą występować czasowe utrudnienia w ruchu.

Od tego momentu, aż przez 21 miesięcy, na tej drodze podczas wyjazdu maszyn z placu budowy będzie stosowane ręczne kierowanie ruchem.

Przypomnijmy, ten odcinek obwodnicy w ciągu drogi ekspresowej S51 będzie miał długość 16,040 km. Budowana obwodnica będzie obejściem miasta od Węzła Olsztyn-Południe do Węzła Olsztyn-Wschód. Droga zlokalizowana będzie na terenie Olsztyna i gmin Stawiguda, Purda, Barczewo i ominie miasto od południowego wschodu. Przebiegać będzie od drogi S51 w sąsiedztwie miejscowości Tomaszkowo poprzez okolice miejscowości Bartążek, Szczęsne, Klebark Mały do drogi nr 16 na wysokości ogródków działkowych na Wójtowej Roli.

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.