Obklejała słupy plakatami. Tłumaczyła, że wie, że to niezgodne z prawem

Data dodania: 2018-07-06 12:57:48, mjs
Ostatnia aktualizacja 2018-07-06 13:00:43
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Obklejała słupy plakatami. Tłumaczyła, że wie, że to niezgodne z prawem
Fot. Straż Miejska w Olsztynie

Wczoraj (5 lipca) olsztyńscy strażnicy miejscy na gorącym uczynku złapali kobietę, która obklejała słupy oświetlenowe plakatami. Przyłapana przyznała funkcjonariuszom, że nie posiada odpowiedniego zezwolenia i była świadoma, że działa niezgodnie z prawem.

Strażnicy miejscy na ul. Sikiryckiego w Olsztynie zauważyli młodą kobietę, która obklejała słupy oświetleniowe plakatami. W rozmowie z funkcjonariuszami przyznała, że nie posiada pozwolenia od administratora. W dodatku wiedziała, że postępuje niezgodnie z prawem. Kobieta dostała mandat. Musiała usunąć także rozwieszone wcześniej plakaty.

Funkcjonariusze wyjaśniają, że zwracają szczególną uwagę na takie zachowania. Nie każdy wie, że rozwieszanie plakatów bez zezwolenia może zakończyć się mandatem nawet w wysokości 500 zł. Pozaklejane latarnie, elewacje budynków czy sygnalizacje świetlne oszpecają ulice i negatywnie wpływają na wizerunek miasta.

Źródło: własne/Straż Miejska w Olsztynie

Komentarze (3)

Dodaj swój komentarz

  • w 1w1 2018-07-06 17:47:50
    Przecież tam są numery telefonów i nazwy firm to powinno się wysłać wezwanie i ukarać za niszczenie mienia !
    Odpowiedz Oceń: 11 0 Zgłoś treść
  • Ryszard Ochódzki 2018-07-06 15:20:49
    Syf i brud. Karać za takie obklejanie bezmyślne.
    Odpowiedz Oceń: 15 2 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.