O krok od tragedii. Traktorem wjechał wprost pod nadjeżdżający pociąg

Data dodania: 2019-03-12 15:20:27, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
O krok od tragedii. Traktorem wjechał wprost pod nadjeżdżający pociąg
Fot. KMP Olsztyn

W poniedziałkowy poranek policjanci z Biskupca pracowali na miejscu groźnie wyglądającego zdarzenia. Kierowca ciagnika wjechał na przejazd kolejowy prosto pod nadjeżdżający pociąg towarowy. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło po godz. 8 rano w Biskupcu. 36-letni kierowca ciągnika nie upewnił się, że może bezpiecznie przejechać przez przejście kolejowe i zderzył się z nadjeżdżającym pociągiem towarowym.

Kierowca traktora może mówić o ogromnym szczęściu, bo nie odniósł żadnych obrażeń, mimo że kolizja wyglądała groźnie. Dodatkowo okazało się, że 36-latek nie posiada prawa jazdy. Za karę mężczyzna będzie musiał zapłacić dwa wysokie mandaty.

Policjanci apelują o ostrożność. Kierowca, przekraczając przejazd kolejowy, zawsze musi zachować ostrożność i wcześniej upewnić się, że przez tory może przejechać bezpiecznie.

Źródło: własne/KMP Olsztyn

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.