O krok od tragedii. Dwaj mężczyźni próbowali podpalić domy [WIDEO]

Data dodania: 2019-01-11 14:14:39, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
O krok od tragedii. Dwaj mężczyźni próbowali podpalić domy [WIDEO]
Fot. KMP Olsztyn

W środę (9 stycznia) w Biskupcu mogło dojść do tragedii. Dwaj niezidentyfikowani dotąd mężczyźni próbowali podpalić pomieszczenia znajdujące się na jednej z posesji. Teraz policjanci próbują ich namierzyć i publikują wizerunek podejrzanych.

Dwaj mężczyźni wtargnęli na teren jednej z posesji w Biskupcu i próbowali podpalić znajdujące się tam budynki. Jednak nie zdołali tego zrobić, bo ktoś ich spłoszył, dzięki czemu nie doszło do tragedii.

Teraz policjanci z Biskupca próbują ustalić dane niedoszłych podpalaczy. W tym celu zwracają się o pomoc do mieszkańców. Każdy, kto rozpozna podejrzanych, proszony jest o kontakt z policją - osobisty w komisariacie przy ul. Mickiewicza 41 w Biskupcu lub telefoniczny pod numerami tel. 89 715 04 11, 887 890 018. Informacje można przesłać także na maila: krzysztof.konczyk@olsztyn.ol.policja.gov.pl. Funkcjonariusze gwarantują anonimowość.

Źródło: własne/KMP Olsztyn

Komentarze (3)

Dodaj swój komentarz

 • Kamil 198631 2019-01-13 10:00:01
  A ktoś wie w kturym to miejscu było?
  Odpowiedz Oceń: 0 0 Zgłoś treść
 • !!!! 2019-01-12 17:02:38
  Co za debile! !!!! Jak można chciec wyrządzić komuś krzywdę! !! Podpalić dom! !!??? A jak tam są małe dzieci! !!!???? Pieprzeni zwyrodnialcy! !!!! A pseudo policja Biskupiecka jak zwykle bezradna! !!!! Jedna wielka mafia! Tam zawsze tak było! Policja, sądy i prokuratura! O taką jedna komorniczka zlodziejka co to ludziom pieniądze kradla! !!!
  Odpowiedz Oceń: 2 0 Zgłoś treść
 • €¥₩ 2019-01-12 00:04:39
  Pytanie? Jaja sobie robocie tym pokazem duchów? ????
  Odpowiedz Oceń: 1 1 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.