Nowy rozkład jazdy PKP

Ostatnia aktualizacja 2014-07-15 12:17:54, WeronikaPieloch
A | A | A
wykop.pl Tweetnij

Od wczoraj obowiązuje nowy rozkład jazdy Polskich Kolei Państwowych. Zmieniają się godziny kursowania, niektóre trasy przejazdu pociągów, a także ceny biletów.

Największe zmiany obejmą PKP Intercity. Spółka uruchomiła już 12 dodatkowych punktów informacyjnych na największych dworcach.

Na Warmii i Mazurach pociągi regionalne będą jeździły bez większych zmian, a samych połączeń nie ubędzie. Jednak przed podróżą warto sprawdzić na stronie PKP, czy pociąg nie wyjedzie kilka minut wcześniej.

W Olsztynie zostanie uruchomione nowe, szybsze połączenie z Krakowem. Do Zakopanego ze stolicy Warmii i Mazur będzie kursował całoroczny weekendowy pociąg Intercity. Podróżni z Olsztyna wyjadą nim w każdy piątek, a z Zakopanego w niedzielę.

Informacje na temat zmian w rozkładzie pociągów można uzyskać na dworcu lub na stronie internetowej PKP. Nowy rozkład jazdy będzie obowiązywał przez najbliższy rok.

Źródło: pkp.pl/własne

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze