Nowe połączenie z Szyman. Od października pasażerowie polecą do kolejnego niemieckiego miasta

Data dodania: 2019-07-02 15:32:14, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Nowe połączenie z Szyman. Od października pasażerowie polecą do kolejnego niemieckiego miasta
Fot. Archiwum Olsztyn.com.pl

Dziś Wizzair ogłosiło nowe połączenie, jakie będzie realizowane od października z Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury. Pasażerowie będą mogli podróżować do kolejnego niemieckiego miasta, tym razem na północy kraju.

Wizzair ogłosił kolejne połączenie, które będzie realizowane od 27 października bieżącego roku. Pasażerowie będą mogli podróżować nie tylko do niemieckiego Dortmundu, ale również do Bremy (a od 7 listopada także do Kolonii). Ceny biletów na lot do Bremy mają zaczynać się od 39 zł.

- Stworzyliśmy możliwość latania naszym mieszkańcom i gościom. Korzystają z niej nie tylko pasażerowie z Warmii i Mazur, ale także z Podlasia i północnego Mazowsza. Mamy podróżujących przedsiębiorców i uczestników dużych wydarzeń kulturalnych czy sportowych. Spełniamy wszelkie oczekiwania przewoźników. Lotnisko żyje i funkcjonuje. I ogromnie cieszy nas nowy kierunek lotów ogłaszany przez Wizzair – powiedział na konferencji marszałek województwa warmińsko-mazurskiego, Gustaw Marek Brzezin.

Z kolei prezes zarządu Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury, Tomasz Kądziołka dodał, że pasażerowie często sygnalizowali potrzebę stworzenia połączenia do Bremy.

- Północne Niemcy to kierunek, który często pojawiał się na liście życzeń naszych pasażerów więc dlatego bardzo cieszymy się, że Wizzair zaoferuje loty z Mazur do Bremy – wyjaśnił Tomasz Kądziołka.

Obecnie z lotniska w Szymanach można latać do Londynu Luton, Londynu Stansted, Lwowa, Krakowa, Burgas i do Dortmundu.

Komentarze (4)

Dodaj swój komentarz

 • Monika stokrotka 2019-07-07 11:11:43
  Komedia z tymi Szymanami. Żyjący z 500+ dopłacają biznesmenom do tego żeby sobie polatali po Europie. Każdy wie że to lotnisko przynosi straty finansowe.
  Odpowiedz Oceń: 10 3 Zgłoś treść
 • xnx 2019-07-03 05:18:42
  Z pewnego zródła wiem ,że już niebawem ruszą kierunki Tokyo ,Nowy Jork , Dubaj i Paryż i wtedy staniemy się potęgą
  Odpowiedz Oceń: 4 4 Zgłoś treść
 • alex 2019-07-02 22:53:51
  A kiedy Hamburg
  Odpowiedz Oceń: 3 3 Zgłoś treść
 • Lulu 2019-07-02 20:22:53
  Bardzo cieszy mnie ta informacja! Mamy coraz więcej kierunków z naszego lotniska ! Brawo Olsztyn-Mazury! Proszę tylko pamiętać o dostosowaniu szynobusu z Olsztyna do odlotów. Ruch pasażerski jest coraz większy, przydałaby się obwodnica Szczytna.
  Odpowiedz Oceń: 8 0 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.