Nowa inwestycja w regionalnym zagłębiu bezrobocia

Data dodania: 2017-03-21 09:15:57, ol
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Nowa inwestycja w regionalnym zagłębiu bezrobocia
Lokalizacja inwestycji w Bartoszycach

Powiat bartoszycki, obarczony wciąż rosnącym bezrobociem, zyska nową inwestycję. Pół miliona złotych zainwestuje tam polski oddział brytyjskiej firmy kosmetycznej Get Fresh Cosmetics.  

Kolejne zezwolenie na działanie i rozwój na terenie Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy ekonomicznej. Tym razem na profity płynące z działania w strefie może liczyć brytyjska firma prowadząca działalność również w Bartoszycach.

Get Fresh Cosmetics Sp. z o.o. zainwestuje w podstrefie Bartoszyce. Przedsiębiorstwo planuje rozbudowę, która pomoże zwiększyć zdolności produkcyjnych. W ramach projektu zakład wyposażony zostanie w nowoczesne linie technologiczne oraz maszyny i urządzenia do produkcji kosmetyków i świec. Poniesione zostaną nakłady w wysokości co najmniej 500 000 złotych oraz utworzonych zostanie minimum 49 nowych miejsc pracy.

W wyniku inwestycji powstaną trzy niezależne linie technologicznie do wytwarzania produktów do kąpieli i do ciała oraz zapachowych świec. Wyposażenie stanowisk pracy w specjalistyczne linie technologiczne, maszyny i urządzenia oraz wprowadzenie istotnych zmian w organizacji produkcji pozwoli na znaczne rozszerzenie oferty zakładu oraz zwiększenie kręgu odbiorców i pozyskanie nowych klientów.

Get Fresh Cosmetics sp. z o.o. produkuje kosmetyki do ciała na bazie naturalnych surowców oraz zapachowe świece. Spółka jest powiązana kapitałowo z Get Fresh Cosmetics Ltd. Kosmetyki sprzedawane są pod marką Bomb Cosmetics w czterdziestu pięciu państwach świata.

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

  • Don 2017-03-21 13:27:08
    Kwota inwestycji nie powala. Ale 49 nowych miejsc pracy jest ok. Chociaż są miejsca w naszym województwie, gdzie to nie brak pracy jest problemem, ale brak rąk do pracy.
    Odpowiedz Oceń: 0 0 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.