Nietypowy lokator

Ostatnia aktualizacja 2017-05-19 09:58:50, sm
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Nietypowy lokator

Na nietypowego i niespodziewanego lokatora natrafiła właścicielka jednego z mieszkań w Olsztynie. Okazało się bowiem, że wyprowadzający się z jej mieszkania studenci zostawili... węża.  

Do Straży Miejskiej w Olsztynie wpłynęło dość nietypowe zgłoszenie z ulicy Puszkina. Zgłaszająca kobieta poinformowała, że najemcy pozostawili w jej mieszkaniu węża.

Rzeczywiście, po dotarciu na miejsce strażnicy potwierdzili zgłoszenie. Studenci wyprowadzając się zapomnieli o swoim gadzie.

Wąż został odłowiony i trafił do schroniska dla zwierząt. 

Źródło: SM Olsztyn

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.