Niespełniony wojownik? Walczył z... samochodami na olsztyńskim Podgrodziu

Data dodania: 2019-05-16 11:54:08, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Niespełniony wojownik? Walczył z... samochodami na olsztyńskim Podgrodziu
Wczoraj w nocy przy ulicy Osinskiego 6 zostały skopane samochody przez delikwenta ze zdjęcia...
Fot. Czytelnik Olsztyn.com.pl

We wtorek w nocy na ulicy Osińskiego na osiedlu Podgrodzie nasz czytelnik sfotografował ulicznego wojownika, który na przeciwnika wybrał zaparkowane samochody. Mężczyzna skopał auta wzdłuż ulicy i odszedł z miejsca.

Do zdarzenia doszło we wtorek (14 maja) w nocy. Nasz czytelnik sfotografował mężczyznę, który postanowił skopać zaparkowane wzdłuż ulicy Osińskiego samochody. Na miejscu pojawili się policjanci.

- Rzeczywiście doszło do takiego zdarzenia, policjanci pracowali na miejscu. Jednak właściciele nie złożyli wniosku o ukaranie, w związku z tym w tym miejscu nasza rola się kończy – wyjaśnia nam Rafał Prokopczyk, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

Komentarze (10)

Dodaj swój komentarz

 • skrajnie łatwopalny 2019-05-17 23:37:28
  z samochodem wojujesz od samochodu giniesz, jedynka wsteczny, jedynka wsteczny, jedynka ..... na koniec nadziać dupą na rurę wydechową i dobrze przegazować, efekt gwarantowany, żadne prawo wam tego nie zapewni
  Odpowiedz Oceń: 3 0 Zgłoś treść
 • 311 2019-05-16 22:44:10
  Zdjęcia zdjęciami ale policja powinna pojawić się w miarę szybko i gościa rozliczyć !
  Odpowiedz Oceń: 0 1 Zgłoś treść
 • Niepełnosprawny. 2019-05-16 15:35:03
  A Przy Olsztyńskiej filharmonii to tragedia. Po pierwsze ; Nie czynna winda , brak klamki i bród. Po drugie; Na płytkach chodnikowych można połamać kości albo zostać kaleką. Od 10 lat jak Olsztynem Rządzi P.O. I P.S.L. nic nie robią . Przepraszam robią sobie za nasze podatki imprezy i kateringi . A oczywiście czerwony dywan bo jaśnie goście tyle lat na boso biegali po trawie przy pasaniu krów czy i.t.p. I jeszcze na siłę chcą do P.E. Rolnikom rozum polityka odbiera.Nie będę głosował na Rolników obojętnie z jakiej Partii . Polski rolnik to tragedia w Polityce . Tylko balangi im w głowie nie za swoje tylko podatnika. Patologia.
  Odpowiedz Oceń: 4 10 Zgłoś treść
 • Pieszka 2019-05-16 15:02:56
  Dobrze robił. Stają tam puszki na całym chodniku - przejść nie można!!
  Odpowiedz Oceń: 4 7 Zgłoś treść
 • centrumm 2019-05-16 14:12:58
  ktoś podobny oferował na parkingu lidla przy mlecznym pucowanie pompek za dwa złote hehe
  Odpowiedz Oceń: 2 0 Zgłoś treść
 • rębacz 2019-05-16 13:19:58
  dupa nie fotograf, trzeba buło zbudzić kilku sąsiadów, złapać gnoja i połamać mu nogi, więcej by już nigdy nie kopnął cudzego mienia
  Odpowiedz Oceń: 21 1 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.