Niemal 350 milionów złotych na remonty dróg Warmii i Mazur

Data dodania: 2019-05-08 14:04:20, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Niemal 350 milionów złotych na remonty dróg Warmii i Mazur

Województwo warmińsko-mazurskie otrzymało prawie 350 mln zł na modernizację i remont dróg. Premier Mateusz Morawiecki podczas spotkania z wojewodami wręczył im symboliczne czeki na dofinansowanie.

Wojewoda Warmińsko-Mazurski, Artur Chojecki odebrał od premiera Mateusza Morawieckiego symboliczny czek w wysokości 345 324 334, 91 zł. Pieniądze zostaną przeznaczone na przebudowę, remonty i modernizację dróg lokalnych. Fundusze pochodzą z Funduszu Dróg Samorządowych.

Pozyskane środki mają zapewnić m.in. podniesienie poziomu i jakości życia społeczności lokalnych, zwiększenie efektywności instytucji publicznych poprzez rozwój infrastruktury drogowej oraz poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego i parametrów technicznych lokalnej sieci drogowej.

Źródło: własne/UW w Olsztynie

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.