Nielegalne papierosy w aucie i na posesji mieszkańca powiatu olsztyńskiego

Data dodania: 2019-03-02 18:49:13, kru
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Nielegalne papierosy w aucie i na posesji mieszkańca powiatu olsztyńskiego
Nielegalne papierosy na posesji mieszkańca powiatu olsztyńskiego
Fot. WMOSG

Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Bezledach ujawnili w kontrolowanym volvo papierosy z przemytu, które przewoził mieszkaniec powiatu olsztyńskiego. Nielegalny towar znajdował się również w pomieszczeniach mieszkalnych i garażowych mężczyzny.

We czwartek patrol Straży Granicznej na jednej z dróg w gminie Bartoszyce, zatrzymał do kontroli drogowej kierowcę volvo. Okazało się, że 56-latek w przestrzeni pasażerskiej pojazdu przewozi zapakowane w czarną folię i przykryte kocem nielegalne papierosy różnych marek o szacunkowej wartości prawie 26 tys. zł.

- Funkcjonariusze Straży Granicznej przeszukali również dom oraz pomieszczenia gospodarcze należące do mieszkańca powiatu olsztyńskiego - informuje Mirosława Aleksandrowicz z Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej.

W trakcie czynności ujawniono kolejne wyroby tytoniowe.

Łączna wartość zdeponowanych wyrobów akcyzowych to blisko 61 tys. zł. Mężczyzna nielegalny towar stracił, a za popełnione przestępstwo poniesie odpowiedzialność karno-skarbową.

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

  • jan wołodzko 2019-03-02 21:07:41
    Zatrzymali a teraz będa sprzedawać sami jaki to u nas ;) P.S. Po ile koziołki bo sąsiad się pyta
    Odpowiedz Oceń: 3 1 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.