Nie żyje Waldemar Klocek - szef Warmińsko-Mazurskiego Klubu Biznesu

Data dodania: 2019-02-05 13:01:36, red
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Nie żyje Waldemar Klocek - szef Warmińsko-Mazurskiego Klubu Biznesu
Waldemark Klocek podczas Gali Osobowość Roku 2013 Warmińsko-Mazurskiego Klubu Biznesu

Dziś w nocy, 5 lutego, w Olsztynie zmarł Waldemar Klocek wieloletni prezes Okręgowego Przedsiębiorstwa Geodezyjno-Kartograficznego w Olsztynie oraz prezes Warmińsko-Mazurskiego Klubu Biznesu. Miał 70 lat.

Waldemar Klocek ukończył Wydział Geodezji i Kartografii Akademii Rolniczo-Technicznej w Olsztynie, a także studium „Zarządzanie w administracji lokalnej” na Uniwersytecie w Orlando.

Przez blisko 5 dekad był zawodowo związany z Okręgowym Przedsiębiorstwem Geodezyjno-Kartograficznym w Olsztynie. Od 1991 roku, nieprzerwanie, kierował OPGK – najpierw jako dyrektor, później jako prezes Zarządu.

Klocek znany był również z działalności społecznej, w Zarządzie Stowarzyszenia GISPOL oraz w Klubie Rotary. Przez lata był wiceprezesem Warmińsko-Mazurskiego Klubu Biznesu, a od 2016 roku – jego prezesem.

Waldemar Klocek w 2012 roku otrzymał nagrodę prezydenta Olsztyna – Statuetkę Św. Jakuba w dziedzinie „gospodarka”.

Źródło: geoforum.pl

Komentarze (3)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.