Nie zauważył pieszej. Potrącenie na alei Wojska Polskiego

Data dodania: 2019-01-09 15:53:24, red
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Nie zauważył pieszej. Potrącenie na alei Wojska Polskiego

Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia, do którego doszło na wysokości stacji paliw przy wjeździe do lasu na alei Wojska Polskiego. Kierowca hyundaia potrącił tam przechodzącą przez przejście kobietę.

Do zdarzenia doszło przed godziną 14 na alei Wojska Polskiego tuż przed wjazdem do lasu w kierunku miejscowości Dywity. 34-letni kierowca hyundaia na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił kobietę. Stan poszkodowanej na chwilę obecną nie jest znany.

Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia. Do około godziny 15 kierowcy stali w gigantycznym korku na trasie Olsztyn-Dywity. Obecnie droga jest już przejezdna.

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.