Nie zatrzymał się do kontroli i potrącił policjanta

Ostatnia aktualizacja 2017-02-16 11:14:53, spk
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Nie zatrzymał się do kontroli i potrącił policjanta

Kara do 10 lat pozbawienia wolności grozi 23-latkowi, który podczas próby zatrzymania potrącił policjanta. W mieszkaniu mężczyzny policjanci zabezpieczyli blisko 100 sztuk amunicji oraz niewielkie ilości amfetaminy.  

We wtorek około godziny 18.00 giżyccy policjanci na jednej z ulic miasta postanowili skontrolować kierowcę vw passata. Funkcjonariusze podejrzewali, że mężczyzna może posiadać środki odurzające. 23-latek, który znajdował się w aucie pomimo wezwania wydanego przez policjanta do zatrzymania i opuszczenia auta gwałtownie ruszył i potrącił policjanta.

23-latek uciekł. Niespełna pół godziny później był już w rękach policjantów. W jego mieszkaniu zabezpieczono blisko 100 sztuk amunicji oraz niewielkie ilości amfetaminy. Czynności w tej sprawie trwają. Kierowcy pobrano krew do badań na obecność alkoholu i narkotyków.

Już w najbliższym czasie mężczyzna może usłyszeć zarzuty nielegalnego posiadania amunicji oraz czynnej napaści na funkcjonariusza. 23-latkowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Potrącony policjant na szczęście nie odniósł obrażeń.

Źródło: KWP Olsztyn

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze