''Nazywacie mnie zwyrolem? Poznajcie moją wersję wydarzeń'' [WIDEO]

Data dodania: 2018-04-16 15:25:48, red
Ostatnia aktualizacja 2018-04-16 15:54:30
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
''Nazywacie mnie zwyrolem? Poznajcie moją wersję wydarzeń'' [WIDEO]

Wracamy do sprawy rzekomego pobicia pochodzącej z Olsztyna Katarzyny Dziedzic, która o tym traumatycznym wydarzeniu opowiedziała w mediach. Pobić kobietę miał jej partner, trener personalny Miłosz Pawłowski. Dziś to on zabiera głos w sprawie.

Przypomnijmy, w ubiegłym tygodniu pomorska policja zatrzymała Miłosza P., pochodzącego z Olsztyna trenera personalnego na co dzień pracującego w Trójmieście, po tym jak jego partnerka Katarzyna Dziedzic zamieściła w sieci informację o tym, iż chłopak pobił ją i uciekł. Kobieta opatrzyła swoje wyznanie zdjęciami ukazującymi obrażenia, jakich doznała.

Pani Katarzyna pod swoim wyznaniem zaapelowała o pomoc w ustaleniu miejsca pobytu jej partnera-oprawcy. Jednocześnie w rozmowie z dziennikarzem jednego z portali internetowych przyznała, że bała się partnera i ''wiedziała, że on ją zatłucze''. Kobieta przyznała, że była osaczana, popadała w depresję. Partner miał odciąć ją od rodziny zaraz po tym, jak przeprowadzili się z Olsztyna do Trójmiasta.

Po tym zdarzeniu w internecie zawrzało. Dziś swoją wersję wydarzeń opowiada podejrzany o pobicie trener personalny. Jak opisuje zdarzenie? 

 

Komentarze (14)

Dodaj swój komentarz

 • Iza K. 2018-11-21 16:23:58
  Kooopa chuja !
  Odpowiedz Oceń: 0 0 Zgłoś treść
 • Zed 2018-04-24 14:17:13
  Ja też bardzo kochamy się z żoną jest super mamy fajne fotki z wycieczek ale czasami jak mnie wkurwi to jej przypierdolę. Każdy kto nas zna zazdrości nam tego iż jesteśmy tak idealną parą ale tak jak wyżej napisałem od czasu do czasu trzeba przypierdolić kobiecie aby zeszła na ziemię.
  Odpowiedz Oceń: 8 1 Zgłoś treść
 • OLA1000 2018-04-22 06:21:51
  UWAGA!!!JEGO DZIEWCZYNA I CALA RODZINA POCHODZĄ Z PASŁĘKA.JEJ BRAT TO OSZUST NACIAGAJACY LUDZI NA PIENIĄDZE.MNIE TEŻ OSZUKAŁ!!!NIE WIRZE JEGO SIOSTRZE PEWNIE TAKA SAMA JAK ON.PEWNIE SIĘ PRZEWRÓCIŁA A TERAZ MA PLAN BO ON JEJ NIE CHCIAŁ A BRACISZEK JAK W TYM POMAGA.PARĘ ZŁOTYCH SIĘ PRZYDA ŻEBY MILOSZ DAL NA KONIEC.WSPÓŁCZUJĘ CI MILOSZ I NIE DAJ SIĘ!!
  Odpowiedz Oceń: 1 5 Zgłoś treść
 • Prawda 2018-04-18 09:03:48
  Po wszystkim, Zmień nazwisko na panieńskie matki wyjedź na południe Polski. Zacznij od nowa. do związków na dłuższą metę twój zawód zawsze będzie z podtekstami. Jeżeli wygrasz zażądaj od Pytanie na śniadanie występu w programie, media są ci winne za lincz
  Odpowiedz Oceń: 1 1 Zgłoś treść
 • kalafior 2018-04-17 12:55:28
  Sterydy nie są dla ludzi co maja sino w głowie i nie potrafią zapanować nad agresją, wywołaną przez te medykamenty.
  Odpowiedz Oceń: 8 2 Zgłoś treść
 • normalna kobite 2018-04-17 09:01:09
  Mnie nie przekonałeś zabrałeś dziewczynę z Olsztyna ale praca była ważniejsza od niej to już o czymś świadczy o twoim małżeństwie różnie mówią przemoc też tam występuje a w ogóle nie rozumiem po co się tłumaczysz czujesz się winny ?
  Odpowiedz Oceń: 7 4 Zgłoś treść
 • Dudelet 2018-04-17 07:44:57
  Przecież ten cwaniak prał też byłą żonę. Strasznie te baby się na niego uwzięły..
  Odpowiedz Oceń: 8 4 Zgłoś treść
 • genek 2018-04-16 21:09:24
  zobaczymy co wyjdzie... jak to babcia mówiła "prawda lezy zawsze po środku"
  Odpowiedz Oceń: 7 4 Zgłoś treść
 • AnnaW 2018-04-16 20:37:29
  Kto by tam w to uwierzył. facet chce wybielić się.
  Odpowiedz Oceń: 8 5 Zgłoś treść
 • Ruda 2018-04-16 17:44:28
  Najczęstszą przyczyną zachowań autoagresywnych są problemy emocjonalne. Nie mogąc poradzić sobie z napięciem – lękiem, gniewem, złością, wstydem czy smutkiem – jednostka ucieka od przeżywanej udręki w ból fizyczny, który pozwala jej odwrócić uwagę od dręczących ją uczuć, i który – w odróżnieniu od własnych emocji – może kontrolować. Samookaleczenia bywają też wynikiem niedostatku emocji – emocjonalnego otępienia, jakie wiąże się np. z depresją. Osoby z takim zaburzeniem zadają sobie ból z intencją wywołania w sobie jakichkolwiek uczuć – by „poczuć, że żyją”. Zachowania autoagresywne mogą towarzyszyć wielu schorzeniom psychicznym. Pojawiają się w przebiegu choroby afektywnej dwubiegunowej, schizofrenii, nerwicy lękowej. Są charakterystyczne dla osobowości chwiejnej emocjonalnie typu borderline. Autoagresja może wystąpić pod wpływem substancji psychoaktywnych. Najprawdopodobniej jednak tendencje autoagresywne istnieją u człowieka niezależnie od zatrucia jakimiś substancjami.
  Odpowiedz Oceń: 10 1 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.