Najlepsze miejsce pod biznes między Nagórkami a Jarotami. Zobacz dlaczego! [FILM]

Data dodania: 2019-07-09 11:27:54, kru
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Najlepsze miejsce pod biznes między Nagórkami a Jarotami. Zobacz dlaczego! [FILM]
Fot. Materiał Partnera

Jeżeli prowadzisz w Olsztynie działalność usługową lub handlową i szukasz najlepszego miejsca do jego rozwinięcia, ta lokalizacja spełni oczekiwania Twoje i Twoich klientów. Nowo powstające osiedle City Park między Nagórkami i Jarotami (róg Krasickiego i Barcza), posiada wolne lokale usługowe w części parterowej. Do wyboru są powierzchnie 126, 154 lub nawet 195 m2.

Wysokie na 4,5 metra lokale z dużymi, przeszklonymi witrynami, są idealne pod działalność handlowo-usługową typu sklep, restauracja lub gabinet lekarski czy kosmetyczny. Lokale można obniżyć podwieszanym sufitem, lub zaaranżować dodatkową przestrzeń w ramach antresoli.

- Dodatkowym atutem jest bliskość takich generatorów ruchu, jak znajdujące się po sąsiedzku market Lidl czy centrum handlowe Carrefour. Warto również dodać, że na osiedlu powstało 228 mieszkań, a tuż obok realizowane są następne nowe budynki mieszkalne, więc łącznie powstanie tu niespełna tysiąc nowych mieszkań - informuje Piotr Kaczmarczyk, specjalista sprzedaży inwestycji deweloperskich z firmy Broker - nowe mieszkania i domy.

Zachęcamy do obejrzenia filmu prezentującego nowe lokale na City Park, a także wysłuchania opinii przedsiębiorców, którzy już prowadzą w nich swoją działalność.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta skontaktuj się z nami. Do Twojej dyspozycji jesteśmy pod numerem 661 411 611. Szczegóły, w tym rzuty lokali, dostępne są na stronie http://cityparkolsztyn.pl/lokale/

Artykuł sponsorowany

Dodawanie komentarzy zostało wyłączone

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.