Nad Warmią i Mazurami przeszły gwałtowne burze [WIDEO]

Data dodania: 2019-06-14 10:26:42, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Nad Warmią i Mazurami przeszły gwałtowne burze [WIDEO]
Screen z nagrania
Fot. Artur Skorobogaty / Czytelnik Olsztyn.com.pl

Wczoraj nad Warmią i Mazurami przeszły gwałtowne burze, które wyrządziły wiele szkód. W Olsztynie również grzmiało. Nasz czytelnik nagrał pioruny, jakie można było zaobserwować przy olsztyńskim ratuszu. Film znajdziecie poniżej.

Wczoraj nad Warmią i Mazurami przeszły gwałtowne burze. Strażacy otrzymali 140 zgłoszeń, a większość z nich dotyczyła powalonych konarów. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Najgorzej było w Pasłęku i okolicach, w miejscowości Aniołowo płonęły pomieszczenia gospodarcze. Z ogniem walczyło osiem zastępów straży pożarnej. Z kolei w powiecie ostródzkim zapaliła się obora.

Energetycy systematycznie usuwali uszkodzone linie. Zniszczeniu uległo wiele dachów domów oraz samochodów.

Na drodze S7 przewróciła się ciężarówka. To spowodowało wyłączenie drogi z ruchu.

Niespokojnie było także w Olsztynie. Nasz czytelnik nagrał burzę, jaką można było zaobserwować nad olsztyńskim ratuszem. Nagranie zobaczycie poniżej.

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.