Nad jezioro na narty. Nad Ukielem powstały trasy narciarskie

Data dodania: 2019-01-11 11:20:59, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Nad jezioro na narty. Nad Ukielem powstały trasy narciarskie
Fot. UM Olsztyna

Zima w regionie zadomowiła się na dobre w związku z tym Olsztyn otwiera się na kolejne sporty zimowe. Nad jeziorem Ukiel powstały trasy narciarskie, można wypożyczyć także sprzęt.

Mróz i obfite opady śniegu sprawiły, że w Olsztynie możłiwe było wyciśnięcie specjalnych śladów. W związku z tym amatorzy zimowych sportów mogą uprawiać kolejną dyscyplinę - narciarstwo. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie uruchomił trasę, która zaczyna się przy ul. Olimpijskiej, a kończy w Centrum Żeglarstwa przy ul. Sielskiej.

Miłośnicy narciarstwa biegowego mogą korzystać zarówno z własnego sprzętu, jak i z wypożyczalni przy ul. Kapitańskiej. Za godzinę zapłacimy 20 zł, a za cały dzień 100 zł.

Narciarstwo można uprawiać również w Lesie Miejskim. W tym celu można wykorzystać oznakowane szlaki piesze, a także specjalne szlaki narciarskie.

Komentarze (3)

Dodaj swój komentarz

 • Issru 2019-01-11 21:57:56
  Drogo te narty.. To sie nie wybiorę..
  Odpowiedz Oceń: 0 0 Zgłoś treść
 • Młoda 2019-01-11 18:41:08
  Olsztyn to nie Kopenhaga gdzie władzę mogą wysypać tysiące ton śniegu i zorganizować biegi narciarskie dla ludzi. Koszt takiej imprezy to cena jednego wagonu tramwajowego!!! Jak myślicie co wybiorą włodarze?
  Odpowiedz Oceń: 2 0 Zgłoś treść
 • antystarowkarazem 2019-01-11 11:51:07
  przedsiebiorcy ze strówka razem znwou mają powód do protestu - wszak wszytskie imprezy i eventy przenoszone są nad jezioro. Bo przeciez OSiR mogl zrobic trasy narciarskie na starówce.
  Odpowiedz Oceń: 0 0 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.