Nabór do policji

Ostatnia aktualizacja 2006-02-12 00:00:00, magda_515167
A | A | A
wykop.pl Tweetnij

300 osób chce przyjąć do pracy warmińsko-mazurska policja. Ruszył kolejny nabór. Tegoroczna rekrutacja jest już drugą według nowych zasad, ale tym razem wprowadzono pewne ułatwienia.

Dotyczą one testów wiedzy, które mają być łatwiejsze. Zmiany są także w teście sprawnościowym. Zdecydowano się wprowadzić m.in. jednolite kryteria oceny mężczyzn i kobiet. Wcześniej kandydatki były faworyzowane. Rekrutacja ma być łatwiejsza, ale do służby w policji mają trafić tylko najlepsi. W czasie ostatniego doboru mniej niż 5 procent kandydatów przeszło przez sito testów wiedzy, sprawnościowych i psychologicznych. Na 1049 osób, które w województwie warmińsko-mazurskim złożyły dokumenty jedynie 30 zostało przyjętych. Nabór potrwa do 21 listopada. Szczegóły dotyczące służby w policji są na stronach internetowych komendy wojewódzkiej w Olsztynie. Jej adres to www.warminsko-mazurska.policja.gov.pl

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.