Na Zatorzu ruszył pchli targ

Ostatnia aktualizacja 2013-07-26 08:34:19, Iwona Starczewska
A | A | A
wykop.pl Tweetnij

Na stadionie Warmii przy ul. Sybiraków w Olsztynie z powodzeniem funkcjonuje pchli targ, idealne miejsce dla tych wszystkich, którzy chcą się pozbyć zalegających w domu przedmiotów, a nabyć inne - przydatne dla siebie rzeczy.

O istnieniu targu na Zatorzu poinformował nas jeden z mieszkańców tej dzielnicy i bywalec targu. Pchli targ funkcjonuje w każdą niedzielę w godzinach 9.00-15.00.

Na targu spotkamy zarówno tych, którzy przyszli ze swoimi niepotrzebnymi już, choć wciąż nadającymi się do użytku, przedmiotami jak i tych, którzy poszukują niepowtarzalnych dekoracji z ciekawą historią, których nie znajdą w supermarketach i innych sklepach sieciowych.

 

Na olsztyńskim pchlim targu znajdziemy zarówno elementy dekoracyjne jak obrazy, czy ciekawe flakony, ale również meble, dywany, a nawet ubrania.

Wszystkich, którzy są ciekawi tego jak funkcjonuje taki targ – zapraszamy do jego odwiedzenia w najbliższą niedzielę.

 Komentarze (4)

Dodaj swój komentarz

 • ZYCZLIWA 2013-09-21 23:51:36
  Super,brawa dla pomyslodawcy! Nareszcie jak w calej Europie sa targi staroci,tak trzymac. :)
  Odpowiedz Oceń: 3 0 Zgłoś treść
 • tekla 2013-07-29 10:14:23
  Bardzo się cieszę!!! Zawsze zazdrościłam zagranicznych wystawek i pchlich targów staroci, drobiazgów i rzeczy które są nam już niepotrzebne i nie ma co z nimi zrobić. Żeby tylko wytrwał, jadę tam w najbliższą niedzielę tj. 04-08-2013!! zobaczę i dam znać innym. Szkoda, że tak mało rozpowszechnione...
  Odpowiedz Oceń: 2 0 Zgłoś treść
 • flumark 2013-07-27 07:45:23
  antyczne meble jak najbardziej bylem widzialem
  Odpowiedz Oceń: 1 0 Zgłoś treść
 • pchli 2013-07-26 13:55:15
  Zawsze w amerykańskich serialach są takie pchle targi. Czy na naszym olsztyńskim uda się znaleźć jakiś np. antyczny mebel - tego nie byłbym pewny, ale inicjatywa bardzo fajna.
  Odpowiedz Oceń: 2 0 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.