Na ulicy Leśnej znaleziono ciało rowerzysty. Policja prosi o pomoc

Ostatnia aktualizacja 2017-07-15 18:11:51, kru
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Na ulicy Leśnej znaleziono ciało rowerzysty. Policja prosi o pomoc
Rower zmarłego rowerzysty
Fot. KMP Olsztyn

Policjanci ustalają tożsamość rowerzysty, który został znaleziony wczoraj w godzinach wieczornych na ulicy Leśnej. Mężczyzna mimo reanimacji zmarł. Nie miał przy sobie żadnych dokumentów. Osoby mające jakiekolwiek informacje w tej sprawie proszone są o kontakt pod nr 997.

Rowerzysta znaleziony został wczoraj wieczorem na ulicy Leśnej w Olsztynie. Niestety, mimo reanimacji zmarł. Nie miał przy sobie żadnych dokumentów. Na chwilę obecną nie jest znana jego tożamość. Ciało zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji zwłok, która wykaże, co było przyczyną zgonu.

Pomóż policjantom ustalić jego tożsamość: mężczyzna był w wieku około 50-60 lat. Ubrany był w czarne spodenki i żółtą koszulkę rowerową w biało-niebieskie wzory z napisami. Miał czerwony kask ochronny. Obok niego leżał niebieski rower marki "Giant".

Wszystkie osoby mające jakiekolwiek informacje w tej sprawie proszone są o kontakt pod nr 997.

Źródło: własne, KMP Olsztyn

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.