Na ten mecz czekają wszyscy olsztyńscy miłośnicy piłki ręcznej. Warmia Energa Olsztyn - PGE Vive Kielce

Data dodania: 2018-03-12 12:34:14, red
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Na ten mecz czekają wszyscy olsztyńscy miłośnicy piłki ręcznej. Warmia Energa Olsztyn - PGE Vive Kielce
Daniel Żółtak - grający trener Warmia Energa Olsztyn

Już w najbliższy wtorek prawdziwa gratka dla fanów olsztyńskich szczypiornistów. Olsztyńska Warmia Energa podejmie w Uranii podopiecznych Talanta Duszebajewa, drużynę PGE Vive Kielce.

Już 13 marca o godzinie 18.00 w Olsztynie odbędzie się mecz w ramach 1/8 Pucharu Polski w piłce ręcznej mężczyzn pomiędzy pierwszoligową drużyną OKPR "Warmia-Energa" Olsztyn a PGE VIVE Kielce (Superliga-red.).

Przed trenerem Warmii, Danielem Żółtakiem arcytrudne zadanie - nawiązać walkę z wymagającym przeciwnikiem. Poprzeczka w PGNiG Pucharze Polski nie może być zawieszona wyżej. Plejada gwiazd w Uranii, wśród których jest dwóch świeżo upieczonych mistrzów świata (Julen Aguinagalde i Alex Duszebajew) i wielokrotni reprezentanci Polski, w tym Karol Bielecki, Sławomir Szmal i Michał Jurecki to okazja, której nie warto przegapić.

To spotkanie Warmii zostało zgłoszone jako impreza masowa, a co za tym idzie otwarta zostanie główna trybuna.
 

Bilety w cenach:

20,00 zł - Normalny
10,00 zł - Ulgowy

Bilety na spotkanie do kupienia na stronie Abilet.pl

Informacja na temat ilości dostępnych miejsc będzie przekazywana na oficjalnej stronie klubu oraz na fanpage'u Warmii Energa Olsztyn na Facebooku.

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.