Na skrzyżowaniu ul. Dworcowej z Żołnierską zderzyły się dwa auta. Pasażerka trafiła do szpitala

Data dodania: 2019-04-17 13:59:41, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Na skrzyżowaniu ul. Dworcowej z Żołnierską zderzyły się dwa auta. Pasażerka trafiła do szpitala
Fot. KMP Olsztyn / Twitter

Dziś przed godz. 13 na skrzyżowaniu kolizyjnym ulic Dworcowej i Żołnierskiej doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia. Zderzyły się dwa samochody osobowe. Pasażerka jednego z nich trafiła do szpitala. Na miejscu są spore utrudnienia w ruchu.

Z ustaleń policji wynika, że kierowca fiata seicento, skręcając w lewo wymusił pierwszeństwo przejazdu na osobowej hondzie, zderzając się z nią.

Pasażerka fiata została przetransportowana do szpitala. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu. Na miejscu tworzą się spore korki.

Źródło: własne/KMP Olsztyn

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.