Na obwodnicy Olsztyna praca wre [ZDJĘCIA]

Data dodania: 2019-04-15 15:23:44, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Na obwodnicy Olsztyna praca wre [ZDJĘCIA]
Fot. GDDKiA Olsztyn

Trwają prace na obwodnicy Olsztyna w ramach drogi S51. Obecnie drogowcy układają masę bitumiczną w okolicy miejscowości Bartążek.

Drogowcy nie zwalniają tempa i kontynuują układanie masy bitumicznej. Obecnie prace trwają w okolicy miejscowości Bartążek.

Obwodnica w ciągu drogi S51 omija miasto od południowo-wschodniej strony od węzła Olsztyn Południe do węzła Olsztyn Wschód. Droga przebiega przez Olsztyn i gminy Stawiguda, Purda, Barczewo, w sąsiedztwie miejscowości Tomaszkowo poprzez okolice miejscowości Bartążek, Szczęsne, Klebark Mały do drogi nr 16 w okolicy Wójtowa. Połączenie z siecią dróg lokalnych zapewnią węzły Olsztyn Jaroty, Olsztyn Wschód oraz Olsztyn Pieczewo.

1 lutego otwarto 9-kilometrową część drogi pomiędzy węzłami Olsztyn Wschód i Olsztyn Jaroty. W budowie pozostaje jeszcze część obwodnicy od węzła Olsztyn Południe do węzła Olsztyn Jaroty, której termin zakończenia to koniec kwietnia tego roku. Sam węzeł Pieczewo ma być gotowy w połowie czerwca tego roku.

Źródło: własne/GDDKiA Olsztyn

Komentarze (5)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.