Na jakim etapie jest budowa węzła przesiadkowego przy dworcu? [WIDEO]

Data dodania: 2019-05-14 12:16:27, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Na jakim etapie jest budowa węzła przesiadkowego przy dworcu? [WIDEO]
Screen z nagrania wideo
Fot. UM Olsztyna

Zakończenie budowy zintegrowanego węzła przesiadkowego przy dworcu w Olsztynie jest coraz bliżej. Właśnie rozpoczęły się odbiory, więc już niedługo olsztynianie będą mogli skorzystać z nowej inwestycji.

Budowa zintegrowanego węzła przesiadkowego przy Dworcu Głównym w Olsztynie realizowana jest wraz z budową ul. Partyzantów na odcinku od ronda Bema do skrzyżowania z ul. Lubelską. Od początku maja olsztynianie mogą cieszyć się wyremontowaną ul. Partyzantów, a już wkrótce będą mogli skorzystać z nowoczesnego centrum przesiadkowego.

Urząd Miasta w Olsztynie opublikował film z drona prezentujący postęp prac nad zintegrowanym węzłem przesiadkowym. Budowa jest już na ukończeniu, trwają odbiory prac.

Zadanie realizowane jest w ramach projektu „Rozwój transportu zbiorowego w Olsztynie – łańcuchy ekomobilności”. Część środków na jego budowę pochodzi z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, które pozyskano z Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.

Komentarze (3)

Dodaj swój komentarz

 • natan 2019-05-15 09:24:27
  montaż tragedia, kto za takie coś zapłacił.... ? odpowiem- PODATNICY !!!!
  Odpowiedz Oceń: 0 0 Zgłoś treść
 • tewu 2019-05-14 19:02:03
  najpiękniej prezentuje się toitojka 2m od ulicy i 3m od przystanku, a może to zabytek?
  Odpowiedz Oceń: 3 0 Zgłoś treść
 • Elm 2019-05-14 12:34:55
  Jezu jaki montaż! :( Ciężko ogarnąć widok jak cięcie za cięciem z dwóch stron...
  Odpowiedz Oceń: 4 1 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.